Šoreiz ne pārnestā, bet tiešā nozīmē. Lai parādītu sabiedrībai, cik daudz mēs ikdienā izmetam, aktīvists Robs Grīnfilds mēnesi nēsāja līdzi paša radītos atkritumus.

Viņš 30 dienas dzīvoja kā vidusmēra amerikānis – pērkot, patērējot un izmetot. Atšķirība tikai tāda, ka ikviens pārtikas un citu preču iepakojums, ikviena izdzertā PET pudele utt. nonāca nevis viņa atkritumu spainī, bet gan maisos, kurus Robs nesāja līdzi visas savās ikdienas gaitās.

Robs jeb, kā viņu dēvēja apkārtējie, “mēslu vīrs” ar šo akciju aicināja ikvienu attiekties no liekiem iepakojumiem, izmantot mazāk plastmasas, vairāk plānot pirkumus un radīt pēc iespējas mazāk atkritumu.

Lūk, Robs un viņa mēsli.

30 Days of Wearing My Trash

For 30 days, I wore every single piece of trash I created, while living just like the average American… This is what it looked like!Video by Optimist and Gary Bencheghib. Made possible by Outspeak.–For answers to frequently asked questions go to www.robgreenfield.org/trashmefaqFor a guide on how you can make less trash and make the world a better place go to www.robgreenfield.org/waste

Posted by Rob Greenfield on Pirmdiena, 2017. gada 30. janvāris