12.augustā Teikas apkaimes svētkos mēs pirmo reizi startējam ar spēli Atrodi ķīmi-baiso ģīmi! Lielā spēļu mājā būs jādzen pēdas ķīmjiem-baisajiem ģīmjiem un jācīnās par balvu – eko našķiem. Tāpat pie mums varēs dabūt šīs vasaras “zaļāko” žurnālu Padzīvosim zaļi? un parunāt ar mums par to, kā neielaist savās mājā tik daudz ķīmju.

Svētkos, kas no plkst. 11.00 – 15.00 notiks Rīgas Teikas vidusskolas teritorijā (stadiona pusē), varēs iesaistīties arī dažādās radošās darbnīcās: tiks darināti kroņi un mauči, atjaunotas sagurušās lietas (apģērbs), Teikas vēstures darbnīca u.c. Atnākušos dančos un rotaļās iesaistīs Teikas muzikanti, kā arī būs iespēja piedalīties muzikālā piedzīvojumā, ko piedāvās mūziķu apvienība Jauno Jāņu orķestris Jura Kaukuļa vadībā. Plkst. 11.20 startēs līdzsvara jeb DipDap riteņu sacensības. Skatītājus priecēs triāla kluba Karters paraugdemonstrējumi. Varēs iegādāties Teikā tapušas uzkodas un doties nelielā ekskursijā pa Teikas vēsturē nozīmīgām vietām.

Pasākumu organizē Teikas apkaimes biedrība, pasākumu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma un biedrības ziedotāju atbalsts.

Svētku programmu meklē: facebook.com/Teikasapkaime