Nesteidz izmest drēbes, kurām nav nākotnes tavā garderobē. Dod mantām otru dzīvi, ziedojot vai pārdodot tās kādam citam.

Ziedo

Drēbes, kas nav saplēstas vai neatgriezeniski nošmucētas, var ziedot dažādām organizācijām, kuras tās tālāk nodod trūcīgajiem. Uzsveram – valkājamas, jo auduma atkritumi nevienam nav vajadzīgi. Labdarības vietnē ziedot.lv ir saraksts ar dažādām organizācijām un vietām, kur vari ziedot drēbes, piemēram, Pestīšanas armijaLatvijas Sarkanā Krusta Humānās palīdzības punkti. Tāpat drēbes var atstāt arī tirdzniecības centros: SpiceDomina un Galerija Azur izvietotajās labdarības kastēs.

Atdod labdarības veikaliem

Rīgā ir vismaz četri lietoto preču veikali, kur droši vari nest pēc garderobes revīzijas prom došanai nolemtās mantas: Otrā elpa, Stabu ielā 35 un Marijas ielā 13 – 1, Hopen, Mazā Nometņu iela 32 un Kurzemes prospekts 132a. Kādas mantas nonāks tieši pie trūcīgajiem, bet citas tik iztirgotas un nopelnītie līdzekļi ziedoti. Arī te ievēro likumu – nes tikai valkājamas lietas.

Tirgo

Lieko skapja saturu var arī pārdot. Andelemandeleatverskapi.lv, dažādas Facebook grupas – iespēju ir daudz. Tik ņem vērā, lai mantai vispār uzrastos pircējs, tai jābūt tīkamai un ar adekvātu cenu.