Kā samazināt kaitīgo ietekmi uz veselību un vidi, veicot remontu vai būvējot māju?

05.01.2024. #askreach, #bīstamās vielas, #detox, #Interreg, #izaicinājums, #kaitīgāsvielas, #kaslacitimvedera, #kosmetika, #mājas kopšana, #nekaitīgs, #padzivosimbezplastmasas, #plastmasa, #sadzīves ķīmija, #scan4chem

Vai esi aizdomājies par to, cik un kādas bīstamas un ne tik bīstamas ķīmiskās vielas atrodas tavās mājās vai darba vidē? Un ka tās var radīt nopietnu kaitējumu veselībai un videi?

Jauno gadu sākam ar jaunu kampaņu, kas informēs par videi un veselībai drošākiem celtniecības materiāliem un to kā samazināt risku, veicot remontu un/vai, būvējot ēku!
Ar prieku paziņojam, ka kopā ar partneriem Baltijas jūras reģionā, kas iesaistīti NonHazCity3 projektā, mēs uzsākam informācijas kampaņu, lai informētu par videi draudzīgiem būvmateriāliem un ilgtspējīgu būvniecību un renovāciju.

  • Seko kampaņas materiāliem, lai atklātu, kādas bīstamas ķīmiskās vielas tiek izmantotas būvniecībā un kāpēc tas pēdējā laikā rada bažas.
  • Kopā aplūkosim, kā tas saistīts ar klimata neitralitāti, aprites ekonomiku un toksiskumu.
  • Mūsu mērķis ir panākt, lai šis jautājums tiktu pēc iespējas plašāk apspriests Baltijas jūras reģionā.
  • Dalīsimies ar pieredzes stāstiem no pilsētām, uzņēmumiem un organizācijām dažādās valstīs, kas arī strādā pie tā, lai samazinātu bīstamo materiālu ietekmi būvniecībā!

Tev būs arī iespēja iesaistīties šajā informatīvajā kampaņā, uzdodot jautājumus un paužot savu viedokli.

Aicinām iepazīties ar dažiem svarīgiem padomiem, kas noderēs ikdienas gaitās vai plānojot remontu.

Sekojiet mūsu darbam sociālajos medijos #nhc3campaign

Kampaņa tiek rīkota projektā  “Bīstamo vielu samazināšana būvniecībā, lai saglabātu ūdens vidi, aizsargātu cilvēku veselību un nodrošinātu ilgtspējīgu būvniecību” (NonHazCity 3)